Intro

22bet depozīta metodes

22bet_deposit

Lielākā daļa likmju spēlētāju un tiešsaistes kazino spēlētāju novērtē lielo skaitu iemaksu un izmaksu metožu, no kurām var izvēlēties. Patiesībā daži patērētāji tik ļoti uzticas noteiktām iemaksu metodēm, ka izmanto tikai tās vietnes, kas sadarbojas ar viņu iecienītākajiem uzņēmumiem. Šī iemesla dēļ bet22 operators ir pelnījis atzinību. Jo vietnes īpašnieks ir pārliecinājies, ka spēlētājiem ir pieejami populārākie maksājumu veidi. Turklāt jūs pat atradīsiet dažas no nišas noguldījumu iespējas, piemēram, kriptovalūtas. 22bet izvēlētās maksājumu metodes ir uzticamas un ātras. Jūs atradīsiet pasaulē uzticamākos un visvairāk izmantotos darījumu veidus. 22bet lietotāji visbiežāk izmanto šādas iemaksu metodes: Visa un Mastercard. Tos raksturo vienkāršība un ātra pārsūtīšana. Depozīti, kas veikti, izmantojot šos operatorus, tiek veikti gandrīz uzreiz. Lielākajai daļai 22bet depozītu nav nepieciešami papildu darījuma komisijas maksājumi. Ja tā notiek, to daudzums tiek samazināts līdz ļoti nelielam.

Vēl viena priekšrocība, kas saistīta ar maksājumu metodēm 22bet, ir depozītu iespējas un limiti vietnē. Noguldījumu iespējas 22bet ietver gan tradicionālās bankas, gan nebanku elektroniskos makus, piemēram, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Izmantojot iepriekš minētās metodes, jūsu konts tiek papildināts gandrīz uzreiz, kad pieprasāt pārskaitījumu. Gaidīšanas laiks dažkārt burtiski ir īsāks par 15 sekundēm. Lai gan 22bet operators neiekasē maksu par iepriekš minētajām maksājumu metodēm, ņemiet vērā, ka daži banku operatori par starptautiskiem pārskaitījumiem iekasē papildu komisijas maksu. Tāpēc pārskaitījuma maksājums var atšķirties atkarībā no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Maksājot ar Skrill, 22bet operators pieņems tikai tos depozītus, kas veikti, izmantojot e-pastu, kuru mēs izmantojām, reģistrējot kontu. Lūdzu, pārliecinieties, ka, izmantojot Skrill, izmantojat to pašu e-pasta adresi, kuru esat reģistrējis 22bet.

Tomēr vissvarīgākais ir pārliecināties, vai jūsu konts ir aktivizēts. Pretējā gadījumā nebūs iespējams veikt iemaksu. Neaizmirstiet sniegt ticamu informāciju par savu dzīvesvietu un personas datiem un pēc tam tos apliecināt ar dokumentiem. Maksimālais iemaksu limits 22bet ir atkarīgs galvenokārt no bankas vai finanšu iestādes iestatījumiem, no kuras Jūs iemaksājat naudu. Savukārt minimālā iemaksas summa ir no viena līdz 10 eiro atkarībā no jūsu izvēlētās maksājuma metodes. Labā ziņa tiem, kas novērtē tiešsaistes makus, ir tā, ka 22bet pieņem iemaksas, izmantojot Neteller. Paturiet prātā arī to, ka jums ir pienākums izņemt naudu tādā pašā veidā, kādā jūs to iemaksājāt. Tas nozīmē, ka, ja Jūs veicat iemaksu ar savu Visa un vēlaties izņemt naudu, 22bet pārskaitīs naudu uz Jūsu Visa. Piemēram, mēs nevaram maksāt ar Visa un pēc tam izņemt naudu Neteller vai Skrill.


Attiecīgās ziņas