Intro

22BET Kolumbija

22BET Kolumbija ir viens no slavenākajiem derību uzņēmumiem, kas darbojas visā pasaulē, tostarp Kolumbijā. Vai šim zīmolam ir licence darbībai mūsu valstī? Ar ko šis bukmeikers atšķiras no citiem? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem skatiet zemāk redzamajā pārskatā!

22BET Kolumbija – vai tas ir likumīgi?

22BET ir zīmols, kura pirmsākumi meklējami jau 2007. gadā pēc Betb2b.com iniciatīvas, kas kopā ar 1XBET bija viens no pazīstamākajiem bukmeikeriem Krievijā. Tā ir pat sponsorējusi vairākus futbola klubus, tostarp Chelsea FC un Liverpool FC. 22BET Colombia tika izveidota 2018. gadā, pamatojoties uz Kirasao valdības piešķirto darbības licenci (Curaçao eGaming n° 8048). Pamatojoties uz to, spēlētāji no Kolumbijas var veikt sporta likmes ne tikai Kolumbijas pesos, bet arī dolāros un eiro. Turklāt šī bukmeikeru sabiedrība jaunajiem spēlētājiem no Kolumbijas piedāvā bonusu, par kuru mēs jums pastāstīsim tālāk.

22BET Kolumbija sagaidīšanas bonuss

Jaunie 22BET Kolumbija lietotāji pēc reģistrācijas bukmeikera mājaslapā var rēķināties ar bonusu. Saskaņā ar bukmeikera apliecinājumiem tā oficiālajā tīmekļa vietnē šis bonuss var sasniegt 420 000 Kolumbijas peso. Lai to saņemtu, jums tikai jāreģistrējas bukmeikera vietnē. Lai to izdarītu, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar derīgu tālruņa numuru un e-pasta adresi. Bukmeikers ir samazinājis formalitātes līdz minimumam un nepieprasa, lai lietotāji pārbaudītu savus personu apliecinošus dokumentus. Pateicoties šim pakalpojumam, lietotāji var veikt likmes pilnīgi anonīmi. Tomēr tas vēl nav viss – spēlētājiem ir sagatavotas daudzas citas akcijas, piemēram, piektdienas papildināšanas bonuss, bonusi par zaudētām likmēm un daudzas citas.

22BET Kolumbija – viegli navigējama, pārskatāma tīmekļa vietne

Likmju likšana vēl nekad nav bijusi vienkāršāka! 22 BET Kolumbija tīmekļa vietne ir izstrādāta, domājot par visiem lietotājiem, lai tā būtu pārskatāma un viegli lietojama. Lai gan vēl nesen tulkošanas kļūdas bija viena no biežākajām sūdzībām par šo vietni, jāatzīmē, ka tās bieži parādās arī citu bukmeikeru vietnēs, kas darbojas tik lielā, globālā mērogā kā 22BET Colombia. Tomēr jāatzīmē, ka ar katru jaunu vietnes versiju tās moderators cenšas tos efektīvi novērst.

22BET Kolumbija – piekļuve derībām un spēlēm no visas pasaules

Tā noteikti ir lielākā 22BET Kolumbija priekšrocība. Šis bukmeikers piedāvā plašu piekļuvi spēlēm un derībām ne tikai no Kolumbijas, bet arī no visas pasaules. Pēc reģistrācijas spēlētāji var piekļūt arī tiešsaistes kazino un pokera spēlēm. Tomēr lielākā daļa likmju, kas tiek veiktas 22BET Colombia, ir uz sporta spēlēm – saskaņā ar bukmeikera sniegto informāciju 95% no tām ir uz futbolu.

22BET Kolumbija – elastīgi likmju limiti un ātri vinnesti

Vēl viena 22BET Kolumbija priekšrocība ir likmju summa, kas ir elastīga. Tās summa ir atkarīga no izvēlētā sporta veida vai līgas. Minimālās likmju summas ir nelielas, piemēram, UEFA Eiropas čempionātā minimālā likme ir tikai 800 peso. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka lielākajā daļā spēļu nav noteikti maksimālie likmju limiti, tāpēc spēlētāji var likt jebkuru summu. 22Bet Colombia saviem spēlētājiem piedāvā arī lielu brīvību attiecībā uz vinnestiem. Nopelnīto naudu var izņemt jebkurā patvaļīgi izvēlētā laikā – gan ar pārskaitījumu uz kontu, gan, piemēram, kriptovalūtu veidā. Tas viss padara šo bukmeikeru daudzējādā ziņā nepārspējamu.


Attiecīgās ziņas