Intro

22bet izņemšana

22bet_withdrawal

Pēc tam, kad esam pārskatījuši 22bet depozīta metodes, pāriesim pie kopsavilkuma par to, kā notiek Jūsu nopelnītās naudas izņemšana. Jau sākumā ir vērts pieminēt, ka maksimālais izmaksas apjoms ir ierobežots līdz 600 000 €. Neraugoties uz šo ierobežojumu, lielākajai daļai no mums drīzumā nebūs jāuztraucas par tā pārsniegšanu. Spēles laikā mums būtu ļoti paveicies! Pirms mums ir jāuztraucas par izmaksu limita sasniegšanu, mums ir jāuzņemas spēles ar ļoti augstām izredzēm un likmēm. Tomēr liela 22bet priekšrocība ir minimālā izmaksas likme. Operators ļauj mums izņemt naudu jau no viena eiro. Pateicoties tam, mums nav jāuztraucas par to, ka nav uzkrājusies vajadzīgā naudas summa, kas nepieciešama izmaksu veikšanai. Saskaņā ar to, ko mēs varam izlasīt 22bet mājaslapā pieejamajos noteikumos un nosacījumos, augstākais iespējamais koeficients spēles laikā ir 200. Situācija nemainās neatkarīgi no izvēlētās likmes. Tas pats attiecas arī uz maksimālo izņemšanas summu. Maksimālā vienreizējā izmaksas summa ir vienāda neatkarīgi no likmes, uz kuras vinnējat.

Lai gan izredzes laimēt šādu summu ir nelielas, neviens nevar aizliegt mums dzīties pēc saviem sapņiem. Tomēr 22bet vietnē ir viens ļoti svarīgs noteikums. Lai veiktu izmaksu, nedrīkst pārkāpt noteikumus. Piemēram, vietnei ir pienākums atteikt izmaksu, ja ir aizdomas, ka iemaksātā nauda ir nozagta. Šādā gadījumā izmaksas tiks bloķētas līdz brīdim, kad ar banku tiks noskaidrots viss incidents. Neaizmirstiet arī plānot naudas izņemšanu. Šādā veidā mēs izvairīsimies no nepatīkamām situācijām, kad mēģināsim izņemt uzkrātos līdzekļus. Lai gan bet22 operators nepiemēro zemus izņemšanas limitus, tas var būt atšķirīgi, ja Jūs vēlaties pārskaitīt naudu uz parabanku vai citu maksājumu uzņēmumu. Dažas privātās finanšu sabiedrības piemēro nelabvēlīgus ierobežojumus vienreizējiem noguldījumiem un izņemumiem.

Pārliecināsimies arī par to, ka nopelnīto naudu izņemam tādā pašā veidā, kādā mēs to iemaksājām 22bet vietnē. Pakalpojumu sniedzējs pieprasa, lai mums būtu tāda pati izmaksas metode kā iemaksas metode. Vissvarīgākais ir pārbaudīt vietējos tiesību aktus. Ja valstī, kurā atrodaties, ir aizliegts izmantot azartspēļu iestādes, jūs pārkāpjat 22bet noteikumus un nosacījumus. Vēl viens svarīgs elements, kas saistīts ar iemaksām un izmaksu, ir akcijas un bonusi, ko piedāvā 22bet. Spēlētājiem ir daudz papildu reklāmas griezienu, papildu iemaksas un citas iespējas. Tomēr jums ir jāpiesakās, lai operators pievienotu papildu līdzekļus jūsu kontā. Ja pirms līdzekļu izņemšanas aizmirsīsiet pievienot bezmaksas griezienus vai palielināto depozītu, pēc pārskaitījuma pieprasīšanas jūs nevarēsiet izmantot akcijas priekšrocības.


Attiecīgās ziņas