Intro

22Bet Slovēnija

Slovēnija ir diezgan sarežģīta valsts, kurā trūkst daudzu juridisku risinājumu, bet citi bieži vien ir slikti. Runājot par likumiem, kas attiecas uz visu veidu azartspēļu likumību, tā ir viena no visierobežojošākajām valstīm pasaulē. Vietējā tirgū monopols pieder vienam uzņēmumam, kas, protams, ir saistīts ar valsts iestādēm, un likums par tiešsaistes azartspēlēm praktiski nepastāv. Kā tas izskatās tuvplānā? Kādas ir alternatīvas? Kāpēc ir vērts pieminēt 22Bet Slovēnija?

Kāds ir azartspēļu likums Slovēnijā?

Slovēnijas azartspēļu likumi ir ļoti ierobežojoši. Patiesībā stacionārajā tirgū, kur var iemaksāt naudu par likmi, ir tikai viens legāls bukmeikers – Sportna Loterija, kam ir pilnīgs monopols un kas pastāv kopš 1996. gada. Protams, pateicoties šādai situācijai, nodokļu iestādēm ir pilnīga piekļuve informācijai par noslēgtajām derībām un iespējamiem laimestiem (un, protams, samaksātajiem nodokļiem).

Runājot par bukmeikeru darbību tiešsaistē, juridiskā situācija ir salīdzinoši sarežģīta – oficiālā Slovēnijas platforma, protams, ir tā, kurai ir monopoltiesības attiecībā uz azartspēlēm Slovēnijā, taču, izņemot to, nav nekādu pretindikāciju izmantot ārvalstu vietnes (kurām ir atbilstoša valodas lokalizācija), jo nav attiecīgo likumu, kas jebkādā veidā varētu stabilizēt juridisko situāciju attiecībā uz šo azartspēļu nozari. Daži tirgus dalībnieki ir atteikušies no darbības šajā valstī, taču tirgū ir vairāki spēcīgi zīmoli, piemēram, 22Bet Slovenia.

Slovēnija – populārākie tiešsaistes bukmeikeri.

Balkānu valsts bukmeikeru tirgū nav tādas dažādības starp bukmeikeru kompānijām kā Polijā. Kā minēts iepriekšējā rindkopā, vienīgā pilnīgi un pilnībā juridiskā persona, kas darbojas šajā uzņēmējdarbības nozarē, ir Sportna Loterija, kas vienlaikus nozīmē arī vislielāko popularitāti šīs valsts iedzīvotāju vidū.

Tomēr, ņemot vērā to, ka daba neieredz vakuumu, internetā var atrast lielāku skaitu derību piedāvājumu, no kuriem atpazīstamākie zīmoli ir:

  • Betway,
  • 888 sports
  • Bet365
  • 22Bet Slovēnija

Ar ko 22Bet Slovēnija atšķiras no citiem bukmeikeriem valstī?

22Bet Slovēnija ne velti ļoti īsā laikā (tikai trīs gadu laikā) ir iekarojusi ļoti stabilas pozīcijas vietējā tirgū. Tā ir viena no labākajām iespējām, kas pieejama uz azartspēlēm ļoti stingri orientētajā Slovēnijā, un tai ir vairākas priekšrocības:

  • 22Bet Slovēnijā ir viens no lielākajiem likmju piedāvājumiem tirgū – jūs varat atrast gan individuālos sporta veidus, piemēram, tenisu, biatlonu vai boksu, gan komandu sporta veidus, piemēram, basketbolu, handbolu, volejbolu, futbolu vai hokeju.
  • 22Bet Slovēnija bukmeikeri ir sarūpējuši dāvanu katram jaunam lietotājam – 100% bonuss likmēm līdz 122 eiro.
  • Vēl viens īpašs 22Bet Slovēnija piedāvājums ir piektdienas likmju dubultošana (līdz 100 eiro) jeb ļoti intriģējošs risinājums sliktas derību sērijas gadījumā. Pēc 20 zaudējumiem pēc kārtas Jums tiek dota iespēja spēlēt jebkuru likmi bez maksas – iemaksa var būt $2, $5 vai $10.
  • Maksājumu iespējas – 22Bet Slovēnija ir vairāk nekā divi simti veidu, kā iemaksāt kapitālu savā kontā un izņemt laimestus. Plašajā elektronisko maku klāstā ir, piemēram, PayPal. Ir iespējams arī sasaistīt kontu vietnē ar kredītkarti.

Ja jūs gatavojaties izmantot 22Bet Slovēnija pakalpojumus, atcerieties – spēlējiet atbildīgi.


Attiecīgās ziņas