Wazamba

Wazamba_logo
Bonuss

100€

Bukmeikers Wazamba ir ilgi gaidītais 2019. gada produkts. Jau pašā savas darbības sākumā šī vietne ieguva daudzus fanus. Šim bukmeikerim ir diezgan daudz dažādu priekšrocību, kas var ļaut tam izlēmīgi ielauzties pašreizējā tirgū un pat kļūt par konkurentu līderi. Ļoti pievilcīgs sagaidīšanas bonuss, mūsdienīga tīmekļa vietne ar pievilcīgiem attēliem, iespēja izveidot savu avatāru un daudz kas cits. Ir vērts uzzināt vairāk par šo bukmeikeru.

➕ Wazamba bukmeikera trūkumi un priekšrocības

Starp Wazamba bukmeikera priekšrocībām ir vērts pieminēt:

 • pieejami daudzi maksājumu veidi,
 • dāsna naudas atmaksa 15% apmērā,
 • viegla sākuma prēmija līdz pat 100 €,
 • ļoti pievilcīga un krāsaina grafika.

Wazamba bukmeikerim neapšaubāmi ir arī daži trūkumi, tostarp:

 • lojalitātes programmas prasības ir diezgan augstas,
 • stils un dizains dažiem cilvēkiem var šķist pārāk bērnišķīgs.

💰 Wazamba bukmeikers – bonusa bonuss

Wazamba-1 bonuss, kas gaida pilnīgi jaunus Wazamba bukmeikera lietotājus, ir 100 procentu bonuss līdz € 100 apmērā, veicot pirmo iemaksu ar norādītajām metodēm. It kā ar to nepietiktu, jūs varat saņemt 200 bezmaksas griezienus, ko izmantot labākajos tiešsaistes spēļu automātos. Lai varētu piedalīties šajā akcijā, Jums ir jāveic vismaz £45 depozīts. Bonusa likmju likmju prasības parasti ir 30 reizes uz tiešsaistes spēļu automātiem.

Bezmaksas griezieni tiek piešķirti spēlētāja kontā kā 200, 20 griezieni katru dienu desmit dienu laikā. Pirmā no griezienu devām būs mūsu lietotāja kontā jau pēc iemaksas veikšanas. Pārējie tiks automātiski pievienoti pēc 24 stundām. Ja bezmaksas griezieni netiek automātiski ieskaitīti jūsu profilā, jums būs jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu, lai to izdarītu manuāli.

Šeit aprakstīto bonusu var aktivizēt ļoti ātri, sekojot tālāk sniegtajiem norādījumiem:

 • lai izveidotu spēlētāja kontu Wazamba bukmeikerī – Jums ir jānospiež opcija Es gribu spēlēt, pēc kā Jūs ļoti ātri tiksiet pārcelts uz pareizo adresi. Atcerēsimies apstiprināt savu e-pasta adresi,
 • papildiniet savu kontu ar vismaz 45 PLN, izvēloties jebkuru maksājuma veidu,
 • mūsu bonuss tiks piešķirts automātiski: mūsu konts dubultos pirmo iemaksu un būs bezmaksas griezieni.

100 € bonuss – reģistrācija100 € bonuss – reģistrācija

🎲 Wazamba bukmeikers – spēles

Wazamba-2 Wazamba bukmeikers ļauj spēlēt gandrīz jebkuru tirgū atzīta izstrādātāja spēli. Spēlētājus gaida daudzi spēļu automāti – ne tikai klasiskie, kurus visi pazīst, bet arī mazāk populāri, taču ne mazāk interesanti spēļu automāti. Jūs pat varat atrast tur spēles par TV un filmu licencēm, tāpēc mums ir iespēja spēlēt uz naudu. Ir arī tiešraides spēles. Ja mēs uzdrošināmies spēlēt ar klātienes dīleri, mēs varam izvēlēties kādu no labākajām spēlēm, piemēram, apgaismojumu ruleti vai īstu dīleru baccarat. Tomēr ir vērts spēlēt ne tikai labi zināmās un klasiskās kāršu spēles un ruleti, bet arī dažas oriģinālākas dīleru spēles. Kopā ar krupjē var spēlēt arī Monopolu, kas iedvesmojies no ārkārtīgi populārās galda spēles.

✔️ Wazamba – reģistrācija

Wazamba bukmeikera reģistrācija ir ļoti patīkama un vienkārša. Šis operators nāk pie mums ar iniciatīvu, un jau konta izveides laikā mums ir iespēja izvēlēties varoni, kurš kļūs par mūsu avatāru spēlēs.

Šeit ir aprakstīti reģistrācijas soļi soli pa solim:

 • izvēlieties vienu no trim, savu varoni. Pēc tam jums būs jānorāda sava e-pasta adrese, lietotājvārds, pieteikumvārds, tālruņa numurs un parole. Neaizmirstiet atzīmēt savu piekrišanu personas datu apstrādei, iepazīties ar noteikumiem un nosacījumiem. Mums ir arī iespēja saņemt informāciju par akcijām un prēmijām, tomēr šis lauks nav obligāts. Pēc tam mums vienkārši jāpāriet uz nākamo soli, noklikšķinot uz saites “Nākamais solis”,
 • ievadiet savu vārdu, uzvārdu, adresi, dzimšanas datumu, vēlamo valūtu un valsti,
 • apstiprinot ar reģistrācijas pogu. Pēc tam pārbaudiet savu e-pasta kastīti un noklikšķiniet uz aktivizēšanas saites, kas jums tiks nosūtīta.

💵 Wazamba – prēmijas pastāvīgajiem klientiem

Wazamba-3 Papildus sākuma bonusam Wazamba ir arī vairākas cita veida iespējas lietotājiem. Reizi nedēļā mēs varam saņemt papildināšanas bonusu, kas mums pievieno 50 bezmaksas griezienus tikai par € 20 iemaksu. Vēl labāk, būs nedēļas nogales papildināšanas bonuss, kas mums nodrošina 50 procentu depozīta bonusu līdz € 2500 līmenim, kā arī 50 pilnīgi bezmaksas griezienus tikai par minimālo depozītu € 50 apmērā. Lai saņemtu bonusu, Jums ir jāveic iemaksa piektdien, sestdien un svētdien. Vēl viens no reklāmas piedāvājumiem ir diezgan liela naudas atmaksa, kas atgriež 5-15% no jūsu līdzekļiem. Precīza naudas atmaksas summa būs atkarīga no spēlētāja statusa, un maksimālā likme spēlēšanai ar bonusa līdzekļiem, kas iegūti no bonusa, ir 20 €.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор